Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów

Utworzony przez miła, 21 marca 2010 r. o 17:59
s s s s s s s s s s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
aj waj a a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAL AŻ ŚCISKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promocja ###### do zawartości Rejestracja Szukaj Użytkownicy Pomoc promocja Forum dziennikwschodni.pl> Region> LubelskieWyświetl nową zawartość RegionSportTematyczneO wszystkim8 stron « Pierwsza←567 8→ Napisz nowy temat Dodaj odpowiedźGmina Michów co nowego słychać w Gminie Michów ~Korz~ Grupa: Goście Napisano 09 listopad 2011 - 18:32 #121 Panowie i panie, mieszkam co prawda w Lublinie, ale w okolicach Michowa mam rodzine. Jestem w tych okolicach a co za tym idzie rowniez na cmentarzu wlasciwie co II tygodnie. Cmentarz jest w fatalnym stanie. Wielkie krzaki w lecie, walace sie ogrodzenie... no i drzewa. Owszem, drzewa mozna pielegnowac i przedluzac ich "zywotnosc" do momentu kiedy nie narazaja one zdrowia,zycia oraz MIENIA ludzkiego na starty. Tak sie sklada, ze pomnik moich dziadkow jest usytuowany w I z tych "niewralgicznych" miejsc. Juz trzykrotnie musialem dokonywac poprawek grobu wlasnie przez drzewa. Czy ktorys z krytykantow wycinania drzew jest chetny zamienic sie ze mna na miejsce? zdajecie sobie sprawe jakie koszta niosa najmniejsze nawet renowacje grobu? O podrapaniu corki przez spadajace galezie nie wspomne. A no i jeszcze jedno... zmiencie proboszcza. 0 Do góry Raportuj Odpowiedz Cytuj -------------------------------------------------------------------------------- ~Gość~ Grupa: Goście Napisano 09 listopad 2011 - 23:53 #122 Użytkownik Gość dnia 01 wrzesień 2011 - 14:26 napisał Tak zarabiają polscy nauczyciele: Nauczyciel stażysta - 2619 zł (171 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel kontraktowy - 2906 zł (190 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel mianowany - 3770 zł (247 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel dyplomowany - 4817 zł (315 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Do tego staż(od 5 do 20%) z lata pracy + 10 % dodatek wiejski 10% za jedną godzinę 45 min. ok. 277 zł Ja chciała bym wiedzieć skąd masz informacje o takiej pensji? Do twojej informacji jako stażysta otrzymuje pensje 800zł a dalsze szczeble pomyliłeś się grubo o 1000zł. I nie wiem czy wiesz bo może ze szkoły nie pamiętasz ale nauczyciel oprocz tych 18 h, ma jeszcze zajecia po lekcjach typu lekcje dodatkowe, układanie i sprawdzanie sprawdzianów, wywiadówki, rady itd. które zajmują dużo czasu i nie jest to płatne. A co do innych wypowiedzi bycie nauczycielem to nie prosta sprawa. Uczenie młodzieży która nie chce się uczyć i ma kiepskie wyniki z powodu swojego lenistwa i tak wina zrzucana jest na nauczyciela który podobno źle uczy. Jak już coś piszecie piszcie to z głową a nie rzucacie błotem ludzi którzy ciężo pracują by naszę społeczeństwo było choć trochę mądrzejszę. 0 Do góry Raportuj Odpowiedz Cytuj -------------------------------------------------------------------------------- ~ali~ Grupa: Goście Napisano 03 grudzień 2011 - 20:52 #123 Użytkownik Gość dnia 09 listopad 2011 - 23:53 napisał Ja chciała bym wiedzieć skąd masz informacje o takiej pensji? Do twojej informacji jako stażysta otrzymuje pensje 800zł a dalsze szczeble pomyliłeś się grubo o 1000zł. I nie wiem czy wiesz bo może ze szkoły nie pamiętasz ale nauczyciel oprocz tych 18 h, ma jeszcze zajecia po lekcjach typu lekcje dodatkowe, układanie i sprawdzanie sprawdzianów, wywiadówki, rady itd. które zajmują dużo czasu i nie jest to płatne. A co do innych wypowiedzi bycie nauczycielem to nie prosta sprawa. Uczenie młodzieży która nie chce się uczyć i ma kiepskie wyniki z powodu swojego lenistwa i tak wina zrzucana jest na nauczyciela który podobno źle uczy. Jak już coś piszecie piszcie to z głową a nie rzucacie błotem ludzi którzy ciężo pracują by naszę społeczeństwo było choć trochę mądrzejszę. 0 Do góry Raportuj Odpowiedz Cytuj -------------------------------------------------------------------------------- ~ali~ Grupa: Goście Napisano 03 grudzień 2011 - 20:56 #124 Ciekawe...ale ta leniwa młodzież,która nie chce się uczyć w michowskim liceum,w innych szkołach radzi sobie całkiem dobrze.A może to z nauczycielami coś nie tak? 0 Do góry Raportuj Odpowiedz Cytuj -------------------------------------------------------------------------------- ~Gość~ Grupa: Goście Napisano 04 grudzień 2011 - 13:36 #125 Użytkownik Gość dnia 09 listopad 2011 - 23:53 napisał Ja chciała bym wiedzieć skąd masz informacje o takiej pensji? Do twojej informacji jako stażysta otrzymuje pensje 800zł a dalsze szczeble pomyliłeś się grubo o 1000zł. I nie wiem czy wiesz bo może ze szkoły nie pamiętasz ale nauczyciel oprocz tych 18 h, ma jeszcze zajecia po lekcjach typu lekcje dodatkowe, układanie i sprawdzanie sprawdzianów, wywiadówki, rady itd. które zajmują dużo czasu i nie jest to płatne. A co do innych wypowiedzi bycie nauczycielem to nie prosta sprawa. Uczenie młodzieży która nie chce się uczyć i ma kiepskie wyniki z powodu swojego lenistwa i tak wina zrzucana jest na nauczyciela który podobno źle uczy. Jak już coś piszecie piszcie to z głową a nie rzucacie błotem ludzi którzy ciężo pracują by naszę społeczeństwo było choć trochę mądrzejszę. Ale błysnęłaś w tej wypowiedzi, dobrze że Ty chciałaś się uczyc i teraz tak ciężko pracujesz z młodzieżą, tylko że te Twoje 800 zł to pół etatu a za sprawdzanie prac domowych masz płacone. A może młodzież chce się uczyc tylko nie potrafisz przekazac im wiedzy!!!!!!! Nauczycieli chciałabym pisze się razem!!!!!!!!!!!!!!! 0 Do góry Raportuj Odpowiedz Cytuj -------------------------------------------------------------------------------- ~marki~ Grupa: Goście Napisano 05 grudzień 2011 - 15:17 #126 Popieram !!!! Niech nauczyciele nie robią z siebie zapracowanego ludu !!!! Niech spojrzą chociażby np. na rolników. Klaśówki , rady ... Jak pracują 4 h dziennie to ile tych klasówek i rad i zajęć pozalekcyjnych ???? Bez przesady !!!!!!!!!!!!!!! 0 Do góry Raportuj Odpowiedz Cytuj -------------------------------------------------------------------------------- ~gość~ Grupa: Goście Napisano 09 grudzień 2011 - 20:38 #127 Hehehehehe przekwalifikować się i zlizywać śmietankę z nauczycielskiej pensji!!! Przyjdzie świeża, mądra krew, to i dzieci będą się chętniej uczyć, nie będą leniwe!!! Jak ktoś zazdrości, to już na studia pedagogiczne! hehehe Ja tam nie zazdroszczę ani małej ilości godzin pracy, ani tych wybujałych sumek... ...każdy powinien spróbować przez przynajmniej miesiąc, najlepiej w gimnazjum!!! 0 Do góry Raportuj Odpowiedz Cytuj ---
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator Użytkownik 10 postów Napisano 12 wrzesień 2008 - 16:12 Jak w temacie. Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- Partnerzy serwisu ForumPC.plKup reklamę w tym miejscuAdTaily.pl#2 nitro07 01010110101001010 VIP 4531 postów Miejscowość:WLKP Napisano 12 wrzesień 2008 - 16:18 jeśli chodzi o producentów to polecam, Toschiba, HP i Lenovo Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #3 Guest_puciek_* Guests Napisano 12 wrzesień 2008 - 16:40 IBM to aktualnie Lenovo jeżeli chodzi o nowe laptopy i brakuje jeszcze firmy Dell, która robi jedne z najlepszych laptopów. Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #4 czyzo Obserwator Użytkownik 38 postów Numer GG: Napisano 12 wrzesień 2008 - 18:15 ja polecam hp; juz mialem 2 laptopy tej firmy i nie bylo problemu z nimi Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #5 Hammer Pomocnik Komputerowca Użytkownik 1235 postów Miejscowość:Kraina Tysiąca Jezior Numer GG: Napisano 12 wrzesień 2008 - 18:18 Również z czystym sumieniem mogę polecić HP używam od ponad pół roku nic się nie dzieje złego. Miałem też styczność z Toshibami i Asusami zrobiły na mnie dobre wrażenie Intel Core 2 Duo E8400 @3,55GHz | MSI P43 Neo-F | Kingmax 3GB | Asus Radeon HD4850 | Xonar D1 | Western Digital 320GB | Chieftec 450W Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #6 Virse Obserwator Użytkownik 38 postów Napisano 12 wrzesień 2008 - 19:14 Ja polecam firmę Dell. mam już ich drugiego lapka i jestem bardzo zadowolony . Zdecydowanie odradzam Acery. Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #7 komputerowiec? staram sie pomagać na tyle ile umiem:) Użytkownik 532 postów Numer GG: Napisano 14 wrzesień 2008 - 15:28 Z tego co wiem Toshiba jest malo awaryjna-ja moge Ci polecic Acera,moja mama urzywa dosc intenstywnie od 2 lat i wszystko super MOBO:Gigabyte GA-P35-DS3L CPU:Core 2 Duo E4500 2.2Ghz@2,64+BOX 1.25v RAM 2GB Geil Ultra 800mhz 4-4-4-12 2.1v GPU:Galaxy GF 8600GE DYSK:Seagate Barracuda 500gb Zasilacz:Chiftec 450W Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #8 ciaciama Komputerowiec Helpdesk 3023 postów Napisano 14 wrzesień 2008 - 15:30 Zalezy do czego potrzebujesz. Jezeli do pracy to IBM/Lenovo, a jeśli do multimediów to HP, Toshiba, Dell oraz ASUS. PS Jesli do szpanowania to Apple (oczywiscie to tez sa dobre laptopy ) Intel Penitum G620 | Asrock Z68 PRO3 | 4GB Kingston HyperX 1600MHz CL9 | Palit GTS250 1GB + Accelero Twin Turbo | Samsung F3 500GB | Chieftec GPS-500AB-A IBM Thinkpad R50e | Dell 3750 Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #9 konrad14 Wporzo Użytkownik 322 postów Numer GG: Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:39 ja rowniez polecam HP, maja bardzo ladny design i wiele przydatnych funkjci www.cashup.pl <- nowy wymiar zarabiania. Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #10 kwachu1992 Pirotechnik Użytkownik 3459 postów Miejscowość:Krosno Numer GG: Napisano 16 wrzesień 2008 - 06:20 Wszystko tylko nie Acer, co prawda tani i może zwracać uwagę na siebie ale to jest badziew okropny a słynie z tego, że ma słabo wykonane obudowy. Co do tych które polecam to najbardziej przypadły mi do gustu: IBM, HP i ewentualnie Asus ale nie mogę o nim dużo powiedzieć gdyż miałem styczność z laptopem tej firmy zaledwie kilka dni. Płyta główna: Abit IP35 Pro Procek: Intel Core 2 Duo E7200 Pamięć: OCZ 2x1GB rev.2 800mhz CL4 Grafika: Radeon HD4850 PowerColor 512MB Dysk: Seagate 160GB SATAII + Seagate 40GB ATA Zasilacz: Amacrox Warrior 500W Obudowa: CoolerMaster Elite 331 Nie udzielam pomocy komputerowej na PW! Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #11 stalewiak Obserwator Użytkownik 13 postów Numer GG: Napisano 17 wrzesień 2008 - 23:58 polecam toshibe ja posiadam i se chwale no czasem zawieszka ale Windows potrafi sławson Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #12 Maxxx1993 Obserwator Użytkownik 77 postów Miejscowość:Warszawa Numer GG: Napisano 18 wrzesień 2008 - 09:38 Ja uzywam laptopa Acer Emachines procek 2x 2.13 2GB Rama I Karta Wlan i wszstko smiga za około 2000-2500 zł tanio i profesionalnie Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #13 Patoxd Dobry użytkownik Użytkownik 221 postów Miejscowość:Włocławek Napisano 19 wrzesień 2008 - 14:11 Ja polecam laptopa firmy Acer. Mam go od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Nie rozumiem czemu tak narzekają na te laptopy? Nic sie trzeszczy , wszystko ładnie spasowane. Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #14 Buster Zaawansowany Użytkownik Użytkownik 438 postów Napisano 19 wrzesień 2008 - 14:33 Lenovo, HP, Dell, Asus, Toshiba i Fujitsu Siemens Do góry Cytuj selektywnie.. -------------------------------------------------------------------------------- #15 patryk797 Obserwator Użytkownik 23 postów Numer GG: Napisano 23 wrzesień 2008 - 18:00 siema narzekacie na laptopy firmy Acer ;pp jesli ma podzespoły firmowe a nei jakies krzaki to w czym problem ? chodzi o obudowe wam tyklo ;d ? pozdro ; ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że na stronie Biuletynu Informacji Publicznej znajduje się rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, ogólnych warunków przyznania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz wynagrodzenia za pracę w dniu wolnym od pracy. Podpisane 18 lipca rozporządzenie wejdzie w życie z dniem 1 września 2011 r. Rozporządzenie zostało opublikowane w Dz. U z 2011 r. nr 161, poz. 967. Minimalne stawki wynagrodzenia zasadniczego określone w załączniku do rozporządzenia są wyższe o 7% od kwot obowiązujących od 1 września 2010 r. Przedstawiony w rozporządzeniu wzrost płacy zasadniczej nauczycieli odpowiada zatem siedmioprocentowemu wzrostowi kwoty bazowej dla nauczycieli, określonej w przepisach ustawy budżetowej. Minimalne stawki wynagrodzenia zasadniczego od 1 września 2011 r. dla nauczyciela z tytułem magistra z przygotowaniem pedagogicznym wynoszą: - dla nauczyciela stażysty: 2 182 zł (143 zł więcej od stawki aktualnie obowiązującej) - dla nauczyciela kontraktowego: 2 246 zł (147 zł więcej od stawki aktualnie obowiązującej) - dla nauczyciela mianowanego: 2 550 zł (167 zł więcej od stawki aktualnie obowiązującej) - dla nauczyciela dyplomowanego: 2 995 zł (196 zł więcej od stawki aktualnie obowiązującej). Jednocześnie Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że średnie wynagrodzenia od 1 września 2011 r. dla nauczycieli w grupach awansu zawodowego będą kształtowały się na następujących poziomach: - dla nauczyciela stażysty: 2 618 zł (171 zł więcej od stawki aktualnie obowiązującej) - dla nauczyciela kontraktowego: 2 906 zł (190 zł więcej od stawki aktualnie obowiązującej) - dla nauczyciela mianowanego: 3 770 zł (247 zł więcej od stawki aktualnie obowiązującej) - dla nauczyciela dyplomowanego: 4 817 zł (315 zł więcej od stawki aktualnie obowiązującej). Wysokości powyższych kwot zachowują dotychczasowe proporcje między wynagrodzeniem zasadniczym i wynagrodzeniem średnim nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ŻAL AŻ ŚCISKA
strona internetowa Parafii Rzymskokatolickiej w Michowie: www.parafia-michow.com zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
priest napisał:
strona internetowa Parafii Rzymskokatolickiej w Michowie:www.parafia-michow.comzapraszamy
No!!!! Ta strona internetowa jest SUPER, nie to co poprzednia! Gratulacje dla twórcy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
No!!!! Ta strona internetowa jest SUPER, nie to co poprzednia! Gratulacje dla twórcy!!!!
Fajna stronka .Gmina w porównaniu z ze stroną parafialną pozostaje w tyle.Parafia górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/aktualnosci/wybieramy-wojta-roku-2011/5804141 MOŻE ZGŁOŚMY NASZEGO WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Nie umisz pisac po naszemu tylko po rusku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popular nfl jerseys cheap are going to be scarce over the next three months.Then they're going to be more expensive.The most popular teams will experience the worst shortages, and the James Jones Jersey are breaking all sorts of popularity records this year, from on-field performance to stock sales to merchandise sales.To lure the customer towards their service, providers are leaving no stone unturned in order to provide several plans to make Josh Sitton Jersey .Thats why your website's critics are so vital, and ofcourse why companies must be alerted at all times.With the sport's new passing-crazed style of play challenging the traditional notion that Buffalo Sabres jerseys is a fundamental ingredient for postseason success, these Nick Collins Jersey will provide an intriguing look at the way to win in the NFL when the stakes are highest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popular nfl jerseys cheap are going to be scarce over the next three months.Then they're going to be more expensive.The most popular teams will experience the worst shortages, and the James Jones Jersey are breaking all sorts of popularity records this year, from on-field performance to stock sales to merchandise sales.To lure the customer towards their service, providers are leaving no stone unturned in order to provide several plans to make Josh Sitton Jersey .Thats why your website's critics are so vital, and ofcourse why companies must be alerted at all times.With the sport's new passing-crazed style of play challenging the traditional notion that Buffalo Sabres jerseys is a fundamental ingredient for postseason success, these Nick Collins Jersey will provide an intriguing look at the way to win in the NFL when the stakes are highest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popular nfl jerseys cheap are going to be scarce over the next three months.Then they're going to be more expensive.The most popular teams will experience the worst shortages, and the James Jones Jersey are breaking all sorts of popularity records this year, from on-field performance to stock sales to merchandise sales.To lure the customer towards their service, providers are leaving no stone unturned in order to provide several plans to make Josh Sitton Jersey .Thats why your website's critics are so vital, and ofcourse why companies must be alerted at all times.With the sport's new passing-crazed style of play challenging the traditional notion that Buffalo Sabres jerseys is a fundamental ingredient for postseason success, these Nick Collins Jersey will provide an intriguing look at the way to win in the NFL when the stakes are highest.
PIPIPI PAPAPA TIU TIU TIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A CO MA ZDRADZANIE ŻONY DO TEGO ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE W MICHOWIE?? CHYBA KOLEGA PYTANIA NIE ZROZUMIAŁ.
a to ma,ze jaki kto jest dla swojej rodziny,taki jest i dla spoleczenstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moskit napisał:
a to ma,ze jaki kto jest dla swojej rodziny,taki jest i dla spoleczenstwa
PARAFIA W MICHOWIE TEŻ JEST WIELKĄ RODZINĄ , A DUSZYCZKI MARZNĄ W KOŚCIÓŁKU. OGRZEWANIE JEST WŁĄCZANE NA POCZĄTKU MSZY , A WYŁĄCZANE POD KONIEC MSZY. WIDAĆ ŻE NIE DBA SIĘ O TĄ RODZINKĘ , ORAZ O ZDRÓWKO OWIECZEK .CIEKAWE JAK WYTRZYMAJĄ OWIECZKI PODCZAS SIARCZYSTYCH MROZÓW KTÓRE JUŻ NADESZŁY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym ogrzewaniem to pewnie tak jak u nas z dachem na kościele pleban obiecał, kase zebrał i zpiep********
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
c dupek c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...